فارسی English
دوره‌های آموزشی
Education
شرکت دانش، شرکتی پیشرو در ارائه خدمات فناوری اطلاعات است که با هدف توسعه کمی و کیفی آموزش در سطح کشور در حوزه‌های تخصصی مدیریت و فناوری اطلاعات، با همکاری شرکای تجاری بین‌المللی خود اقدام به برگزاری دوره‌های نوین آموزشی و صدور مدارک بین‌المللی می‌نماید.
راه‌کارها
Solutions
امروزه سازمان‌ها برای توسعه و پیشرفت نیازمند استفاده از روش‌های نوین مدیریت و فناوری اطلاعات هستند. شرکت دانش با بهره‌گیری از متخصصان زبده در زمینه‌های مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی نرم‌افزار، مهندسی سیستم و همچنین بهره‌مندی از دانش و تجربه مرتبط با راه‌کارهای نوین مدیریت و فناوری اطلاعات، اقدام به ارائه راه‌کارهای جامع و پیشرفته برای سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه‌ها می‌نماید.
درباره ما
About us
شرکت دانش‌بنیان دانش‌افزار نارون شریف (دانش) در سال ۱۳۹۰ تاسیس شده و با اتکا به بیش از 30 سال سابقه درخشان مختصصین خود، با تمرکز بر حوزه مدیریت فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه با بهره‌گیری از نخبگان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران و شهید بهشتی توانسته است در مدتی اندک به جایگاه مناسبی در میان فعالان حوزه مدیریت فناوری اطلاعات دست یابد.
دانش ما در راه موفقیت شما